Modelimiz;

image80

DT_C 2000

Türkiye'de yerli ve milli olarak üretilen ilk kalorimetre özelliğine sahiptir. Ürünümüz, ASTM 5865 standardına uygun olarak tekno girişim sermaye desteği ( Tubitak 1512 programı) aracılığı ile tamamlanmıştır.

Neden DT_C 2000

Sadece bombalı kalorimetre istiyorsanız ve analiz süresi sizin için problem değilse DT_C 2000 modeli sizin için en uygunu  olacaktır.

Tasarım-Yazılım

Yerli olarak tasarlanıp üretilen ürünümüzün kullanımı oldukça basittir.  Analiz haznemiz 230 bara kadar dayanıklıdır. Ayrıca opsiyonel olarak halojen free analiz haznemiz de bulunmaktadır. 

Yetkin takım arkadaşlarımız ile birlikte tamamlamış olduğumuz Türkçe yazılım sayesinde ürünümüzün kullanımı oldukça basittir.  Analizi hazırlayın, gerisini biz hallederiz.....

Teklif

Ürünümüz yerli olarak ihtiyaca uygun bir şekilde üretilmektedir. Kalorimetrede neye ihtiyacınız var gelin problemlerinize ortak olalım ve birlikte çözüme ulaştıralım. Sadece özelliklerine karar verin gerisini biz hallederiz.

Demo

Demo randevusu almak için iletişim bölümümüzü doldurmanız yeterli olacaktır. Sizin ile en kısa sürede irtibat kurulacaktır. 

SSS’ler;

Analiz Haznesi (Bomba) özellikleri nelerdir?

Analiz haznemiz, kalorimetre cihazımıza özel olarak tasarlanmıştır. 230 bara dayanıklı olarak testleri tamamlanmaktadır. Böylelikle muadillerine oranla yaklaşık %15 daha dayanıklıdır. Güvenliğiniz bizim için en önemli konudur. Bunlara ek olarak halojen free analiz haznesi ve bununla birlikte %50 korozyon direnci daha yüksek analiz haznesine sahip olabilirsiniz

Analiz Süresi Nekadardır?

Analiz süremiz 20 dakikadır. 

Ateşleme Sistemi ve Sistemin Otomatikliği Hakkında Bilgi Verir misiniz?

Sistemimiz kullanıcılarımızın isteklerine bağlı olarak konfigüre edilmektedir. En temel modelimiz içerisinde manuel su dolum ve ateşleme sistemimiz bulunmaktadır. Önemli olan sizin ne istediğinizdir.